Mobilny Punkt Pobrań Drive-Thru w Sępólnie Krajeńskim

Od dnia 25.11.2021 r. uruchamiamy Mobilny Punkt Pobrań Drive–Thru w Sępólnie Kraj. ul. Chojnicka 19 czynny pięć dni w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 17:00.

grafika genomu koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19)

Mobilny Punkt Pobrań Drive–Thru od dnia 15.11.2021 r. działający w szpitalu Powiatowym w Więcborku będzie czynny pięć dni w tygodniu tj.

Ogłoszenie o szczepieniach objazdowych na terenie Powiatu Sępoleńskiego - listopad 2021 wraz z harmonogramem

Starosta Sępoleński - Jarosław Tadych wraz z burmistrzami gmin oraz wójtem przy współpracy z firmą MarAmeD Marcin Janicki serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu do skorzystania w miesiącach listopad - grudzień 2021 ze szczepień objazdowych na terenie Powiatu Sępoleńskiego.

Ciemny napis objazdowy punkt szczepień oraz adresy szczepień na niebieskim tle w rogu strzykawki, ampułki i maseczka na twarz

Szanowni Państwo,

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19 uprzejmie zapraszamy do skorzystania z możliwości przyjęcia szczepienia przeciwko COVID-19 w Objazdowym Punkcie Szczepień na terenie naszej Gminy.

grafika genomu koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19)

Od 2 listopada na szczepienie przeciw COVID-19 dawką przypominającą mogą już umawiać się wszystkie osoby pełnoletnie, pod warunkiem, że od przyjęcia pełnego szczepienia upłynęło co najmniej 6 miesięcy. E-skierowanie dla nich wystawione jest automatycznie.

Budynek Punktu Szczepień Powszechnych w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Sępólnie Krajeńskim

Od dnia 28 kwietnia 2021 roku w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Sępólnie Krajeńskim działał Punkt Szczepień Powszechnych.