Baner Narodowy Spis Rolny 2020

Szanowni Państwo,

w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.

Podmioty objęte badaniem:

• gospodarstwa indywidualne,
  • gospodarstwa rolne osoby prawnej i jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej.

Metody spisu:

• samospis internetowy za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która dostępna będzie na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) (adres: spisrolny.gov.pl),
  • wywiad telefoniczny, który przeprowadzi rachmistrz telefoniczny (od 16 września 2020 r.)
  • wywiad bezpośredni, który przeprowadzi rachmistrz terenowy (od 1 października 2020 r. - jeżeli nie będzie zagrożenia epidemicznego).

Rolnicy z terenu gminy Sośno, zainteresowani dokonaniem preferowanego samospisu internetowego będą również mogli tego dokonać na stanowisku komputerowym przygotowanym w Urzędzie Gminy Sośno ul. Nowa 1, 89-412 Sośno z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczka, rękawiczki lub dezynfekcja rąk). Termin należy umówić telefonicznie pod nr 52 389 01 27 lub 52 389 01 14.