Część plakatu informacyjnego z informacjami o pierwszym szkoleniu

Zapraszamy do udziału w szkoleniach on-line organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Plakat informacyjny o obowiązku spisowym

Rachmistrz spisowy może się z Tobą skontaktować aby spisać Cię przez:

- wywiad telefoniczny lub

- wywiad bezpośredni z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Orzeł z godła polskiego na białym tle a pod nim napis Inspekcja weterynaryjna powiatowy lekarz weterynarii w Sępólnie Kr.

W związku ze stwierdzeniem na terenie Rosji i Kazachstanu nowych ognisk grypy ptasiej i z migracją jesienną ptactwa dzikiego na teren Europy w tym Polski, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Sępólnie Kraj. Przypomina o obowiązujących zasadach bioasekuracji wynikających z rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 04 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz.U. poz. 722), które to

Biały napis: Informacja o realizowaniu wywiadów bezpośrednich przez rachmistrzów na zielonym tle. Traktor z prawej strony w okręgu.

Uprzejmie informujemy, że  zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje  możliwość  przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami.

Część plakatu wydarzenia z informacjami kiedy odbędzie się spotkanie informacyjne dla rolników

Dzień dobry. W województwie kujawsko-pomorskim do spisania mamy 65 tysięcy gospodarstw. Do tej pory spisało się nieco powyżej 30%.