Szczęśliwy astronauta z uniesionymi rękoma ku górze w tle łazik z flagą z napisem „Finansoaktywni”; misja: podatki, to się opłaca

Już po raz siódmy Ministerstwo Finansów (MF) zaprasza uczniów szkół podstawowych do świata podatków i  finansów. Tegoroczna misja programu: „Podatki. To się opłaca" ma uświadomić młodzieży, jak duże znaczenie w naszym codziennym życiu odgrywają podatki, co dzięki nim zyskujemy i dlaczego ich płacenie jest tak ważne.

Logo Fundacji EFC (European Foundation Centre)

Jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce, chcesz się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej.

Logo programu stypendialnego Klasa Fundacji BNP Paribas napis: Życie nie odmienia się przez przypadki.

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wystartowała 19. rekrutacja do flagowej inicjatywy Fundacji BNP Paribas – programu stypendialnego Klasa.

Logo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - biały owal słońca wschodzący nad zielonymi łanami na tle zielonych pasów chmur

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego

Logo z napisem Wyższa Szkoła Gospodarki

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy z przyjemnością informuje, że w Kamieniu Krajeńskim w terminie 17-18.12.2020 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”, realizowane w ramach projektu „Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”.

Zdjęcie przedstawia życzenia wójta gminy i przewodniczącej rady gminy sośno dla pracowników oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Pracownikom oświaty wyrazy szczerego podziękowania za wytrwałą pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą na rzecz naszych dzieci. Szczególnie dziękujemy za dbanie o bezpieczeństwo w dobie pandemii.
Życzymy Państwu dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości i satysfakcji z pracy oraz szczególnie zdrowia dla Was i waszych bliskich.

 Leszek Stroiński  Krystyna Wąsik
 Wójt Gminy Sośno  Przewodnicząca Rady Gminy Sośno

Sośno, 14 października 2020 r.