Na fanów motoryzacji z naszej Gminy i nie tylko czeka nie lada gratka. Gmina Sośno oferuje na sprzedaż legendarne „Żuki” w wydaniu strażackim z OSP w Sitnie i Dębinach.

Samochody przez wiele lat przyczyniały się do ratowania zdrowia i życia mieszkańców naszej wspólnoty. Od kilku lat te zasłużone auta nie uczestniczą już w akcjach ratowniczych i nadszedł czas aby miały szanse na „drugie życie” u nowych właścicieli. Mogą również stanowić wartość muzealną lub kolekcjonerską.

Szczegółowy opis i tryb sprzedaży pod poniższymi linkami:

ZARZĄDZENIE NR RO.0050.76.2020

ZARZĄDZENIE NR RO.0050.77.2020

Takiej okazji nie można przegapić, ogłoszenia obowiązują do 23.12.2020 r. zachęcamy również do udostępniania ich w Internecie na profilu Facebook Gminy Sośno.

Wszystkich zainteresowanych kupnem samochodów zapraszamy do oglądania po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr tel. 698 644 961

A przed oględzinami zapraszamy do poniższej galerii:

OSP Dębiny

OSP Sitno