Informujemy, że z dniem 15.10. br.uruchomiona zostaje linia autobusowa nr 21520 (Nakło - Mrocza - Więcbork - Wąwelno - Mierucin- Wąwelno - Mrocza - Nakło). Operatorem jest PKS Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Rozkład jazdy obowiązuje od 15.10.2020 do 31.12.2020 r.  
Nazwa linii komunikacyjnej: NAKŁO - MROCZA - WIĘCBORK - WĄWELNO - MROCZA - NAKŁO  
Oznaczenie linii komunikacyjnej: R    
Linia: 21520        
1618      :Kurs:  1619
D'      :Oznaczenie kursu:  D'
zw km Kat.dr. Nr Kod M Kod G Przystanek km zw
05:40 0,00   1 929463 410034 NAKŁO NAD NOTECIĄ, D.A. 90,94 17:55
05:42 1,02 W 2 929463 410034 NAKŁO NAD NOTECIĄ, UL.MROTECKA W73, W76 90,14 17:53
05:45 3,08 W 3 92321 410035 CHRZĄSTOWO W71, W74 88,08 17:50
05:48 5,13 P 4 92433 410035 MAŁOCIN,SKRZYŻ.Z 241 P13,P14 85,83 17:47
05:50 6,14 P 5 92433 410035 MAŁOCIN (PRZEJAZD KOLEJOWY) P11,P12 84,82 17:45
05:52 7,36 P 6 92433 410035 MAŁOCIN, WIEŚ II P09, P10 83,60 17:43
05:53 8,06 P 7 92433 410035 MAŁOCIN, WIEŚ I P07, P08 82,90 17:42
05:55 9,21 P 8 92433 410035 MAŁOCIN, SKRZYŻ. P05, P06 81,74 17:40
05:57 10,86 P 9 92309 410025 WYRZA, WYBUDOWANIE P01, P02 80,10 17:38
05:59 12,54 P 10 92309 410025 WYRZA (ŚWIETLICA WIEJSKA) P07, P08 78,42 17:36
06:02 14,94 P 11 92172 410025 MATYLDZIN (NR 18, NR 9) P09, P10 76,02 17:33
06:03 15,80 P 12 929440 410024 MROCZA, DWORZEC KOLEJOWY P11, P12 75,16 17:32
06:05 17,00 P 13 929440 410024 MROCZA, ul. J.PIŁSUDSKIEGO (SZKOŁA),  P13, P14 73,96 17:30
06:06 17,86 G 14 929440 410024 MROCZA, NAKIELSKA (P.DW.) G06 73,13 17:28
06:13 22,68 W 15 92284 410025 KONSTANTOWO W57, W58 68,30 17:21
06:16 25,45 W 16 92261 410025 WIELE, W55 W56 65,55 17:18
06:17 26,30 W 17 92261 410025 WIELE I, W53 W54 64,71 17:16
06:20 28,81 W 18 100078 413045 ZABARTOWO, W51 W52 62,15 17:13
06:23 31,21 W 19 100078 413045 ZABARTOWO,WYB. W49 W50 59,80 17:10
06:28 35,11 W 20 929820 413044 WIĘCBORK, ul. WYZWOLENIA W47 W48 55,89 17:05
06:30 36,06 P 21 929820 413044 WIĘCBORK, POWST. WLKP. - SZPITAL 54,95 17:03
06:32 36,80 P 22 929820 413044 WIĘCBORK, PLEBANKA 54,20 17:01
06:36 39,26 P 23 100049 413045 ŚMIŁOWO 51,75 16:57
06:39 41,88 P 24 99719 413045 MŁYNKI II 49,13 16:54
06:42 43,98 P 25 99702 413045 JASTRZĘBIEC 47,03 16:51
06:48 48,54 P 26 96282 413032 OSTRÓWEK 42,47 16:45
06:49 49,11 P 27 96282 413032 OSTRÓWEK I 41,89 16:44
06:51 50,63 P 28 96276 413032 TONIN 40,37 16:42
06:53 52,49 P 29 96276 413032 TONIN WYB. 38,52 16:40
06:55 53,59 P 30 96359 413032 WĄWELNO I 37,42 16:38
06:57 54,65 P 31 96359 413032 WAWELNO II 36,36 16:36
07:02 57,55 P 32 96046 413032 MIERUCIN 33,46 16:31
07:06 60,35 P 33 96359 413032 WAWELNO II 30,66 16:27
07:08 61,25 P 34 96359 413032 WĄWELNO WIEŚ 29,76 16:25
07:11 63,47 P 35 96336 413032 TUSZKOWO WYB. 27,54 16:22
07:13 64,29 P 36 96336 413032 TUSZKOWO 26,72 16:21
07:18 68,38 W 37 92278 410025 DĄBROWICE, SKRZYŻOWANIE W01, W02 22,63 16:16
07:22 71,61 G 38 929440 410024 MROCZA, UL.KOŚCIUSZKI GO1, G02 19,41 16:12
07:24 72,33 G 39 929440 410024 MROCZA,  PLAC 1-GO MAJA G04 18,69 16:11
07:25 72,88 G 40 929440 410024 MROCZA, NAKIELSKA (P.DW.) G06 18,15 16:10
07:26 73,71 P 41 929440 410024 MROCZA, ul. J.PIŁSUDSKIEGO (SZKOŁA),  P13, P14 17,13 16:08
07:28 74,93 P 42 929440 410024 MROCZA, DWORZEC KOLEJOWY P11, P12 15,56 16:06
07:29 75,79 P 43 92172 410025 MATYLDZIN (NR 18, NR 9) P09, P10 14,75 16:05
07:32 78,22 P 44 92309 410025 WYRZA (ŚWIETLICA WIEJSKA) P07, P08 12,32 16:02
07:34 79,92 P 45 92309 410025 WYRZA, WYBUDOWANIE P01, P02 10,64 16:00
07:36 81,56 P 46 92433 410035 MAŁOCIN, SKRZYŻ. P05, P06 9,00 15:58
07:38 82,71 P 47 92433 410035 MAŁOCIN, WIEŚ I P07, P08 7,85 15:56
07:39 83,41 P 48 92433 410035 MAŁOCIN, WIEŚ II P09, P10 7,15 15:55
07:41 84,63 P 49 92433 410035 MAŁOCIN (PRZEJAZD KOLEJOWY) P11,P12 5,93 15:53
07:42 85,67 P 50 92433 410035 MAŁOCIN,SKRZYŻ.Z 241 P13,P14 4,91 15:51
07:45 87,92 W 51 92321 410035 CHRZĄSTOWO W71, W74 2,86 15:49
07:48 89,98 W 52 929463 410034 NAKŁO NAD NOTECIĄ, UL.MROTECKA W73, W76 0,80 15:46
07:50 91,00   53 929463 410034 NAKŁO NAD NOTECIĄ, D.A. 0,00 15:45
42,0           Prędkość techniczna   42,0
Oznaczenia:                
D' kursuje od pon. do pt. w dni robocze (przewozy użyteczności publicznej)

Załącznik:

pdfRozkład jazdy