28 lipca 2019 roku na boisku w Szynwałdzie, odbył się mecz rewanżowy pomiędzy Gminą Rogóźno a Gminą Sośno. Spotkanie rozegrano w ramach I rundy eliminacji do XVI Igrzysk Olimpijskich Sportowców wiejskich „Sępólno Krajeńskie- Tokyo 2020” w piłce nożnej mężczyzn.

Tego dnia sośnieńscy piłkarze mecz na własnym boisku wygrali wynikiem 6:1. Pierwszy etap za nami. Kolejny mecz, to starcie z reprezentacją Gminy Lubiewo.

Bramki: Damian Koniszewski (2), Dawid Chylewski (2), Marek Herzberg, Adrian Mikulski.

Skład reprezentacji Gminy Sośno:

Bartłomiej Niemczyk, Dariusz Paliga, Kamil Waniak, Przemysław Nitka, Marek Herzberg, Marcin Rząsa, Mateusz Waniak, Łukasz Jeliński, Dawid Chylewski, Adrian Mikulski, Damian Koniszewski, Daniel Engerbercht, Krzysztof Sobieszczyk, Dawid Wardziński, Kamil Sołtys, Cyprian Maciejewski, Jacek Grabowski, trener - Marek Grabowski.